Home У світі Траур в Єгипті: 74 людини загинули під час масової бійки на футбольному стадіоні
Траур в Єгипті: 74 людини загинули під час масової бійки на футбольному стадіоні PDF Друк E-mail
02.02.2012 05:35

Траур в Єгипті: 74 людини загинули під час масової бійки на футбольному стадіоніТриденний траур оголошений в Єгипті правлячою Вищою радою збройних сил (ВРЗС) у зв'язку з трагедією на футбольному стадіоні в Порт-Саїді, в результаті якої більше 70-ти чоловік загинули і близько 1000 одержали поранення різного ступеня тяжкості.

Траур в Єгипті, наголошується в заяві глави ВРЗС, оголошений з четверга по суботу на всій території країни. Крім того, правлячим режимом в Єгипті була створена спеціальна комісія, яка займеться з'ясуванням обставин і встановленням винних в трагедії на стадіоні в Порт-Саїді. Поліція вже затримала 47 чоловік, які підозрюються в безпосередній провокації і участі у безладах.
Нагадаємо, що після футбольного матчу між місцевою командою «Аль-Масрі» і каїрським футбольним клубом «Аль-Ахлі» почалася масова бійка і тиснява, в результаті якої 74 людини загинули і постраждали близько 1000 чоловік. В ході бійки уболівальники побили португальського тренера і гравців каїрського клубу «Аль-Ахлі».

Уболівальники місцевого клубу «Аль-Масрі», за відомостями єгипетських ЗМІ, почали провокувати уболівальників «Аль-Ахлі» з самого ранку, і, не дивлячись на те, що місцева команда перемогла з рахунком 3:1, тисячі уболівальників вискочили на поле і на трибуни, де знаходилися фанати «Аль-Ахлі», як тільки прозвучав фінальний свисток.

Натовп бив всіх, хто траплявся йому на шляху. Основний удар прийняли на себе уболівальники каїрського клубу, але серйозні травми одержали і гравці команди «Аль-Ахлі».