Home У світі 217 чоловік стали жертвами артилерійського обстрілу в Сірії
217 чоловік стали жертвами артилерійського обстрілу в Сірії PDF Друк E-mail
04.02.2012 07:05

217 чоловік стали жертвами артилерійського обстрілу в СіріїАгентство Рейтер з посиланням на «Сірійський центр моніторингу за дотриманням прав людини» (OSDH), що базується в Лондоні, повідомляє про те, що кількість жертв артилерійського обстрілу в сірійському місті Хомс зросло до 217 чоловік (раніше повідомлялося про 105 загиблих і сотнях поранених).

Зараз, повідомляє агентство Франс прес, телеканали «Аль-Арабія» і «Аль-Джазіра» показують вулиці цього міста, на яких лежать сотні тіл загиблих людей.
«Справжньою бійнею» назвав те, що відбувається в Сірії глава правозахисної організації OSDH і зажадав від Ліги арабських держав (ЛАГ) негайного втручання.

Антиурядові протести продовжуються в Сірії ось вже 9 місяців. За цей час, за даними ООН, в країні загинуло більше 5 тисяч чоловік.

Сірійські власті заявляють, що проти них діють чудово навчені і озброєні бойовики, в зіткненнях з якими вже загинули більше 2 тисяч військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів Сірії.

При цьому, як заявляє сірійське МЗС, кількість загиблих військовослужбовців в країні збільшилася за останній місяць в 2 рази, а кількість загиблих співробітників правоохоронних органів збільшилася в 3 рази.