Home У світі Нова серія: звільнення в консульстві Венесуели
Нова серія: звільнення в консульстві Венесуели PDF Друк E-mail
08.03.2011 13:19

скандал назріває в консульстві ВенесуелиЧерговий політичний скандал назріває в консульстві Венесуели. Сьогодні там прокотилася чергова хвиля звільнення, від якої цього разу постраждало 29 чоловік. З них 23 співробітники були з місцевого населення і 6 з венесуельських дипломатів. Офіційних причин звільнення дотепер не було названо. Рішення про відставку всіх 29 чоловік було прийнято 4 березня. Однієї з можливих причин звільнення, швидше за все, послужила скарга, направлена властям Венесуели, від групи колишніх високопоставлених працівників в дипмісії Майамі, які були звільнені ще в жовтні минулого року.

У своїй заяві екс працівники консульства, звинуватили нинішній склад в цілому ряду досить серйозних політичних порушень. Наприклад, одне із звинувачень торкалося того, що вони нібито брали певну платню за наймання в свій штат громадян США, які не мали відповідної акредитації американського Держдепартаменту, а також за оформлення паспортів.

Пред'явлені звинувачення недавно звільнені співробітники категорично спростовують. У свій захист вони висунули припущення про те, що скарга на них була відправлена їх колишніми колегами в помсті за їх торішню відставку.

На захист звільнених в березні співробітників встав Антоніо Ернандес Борго (глава консульства в Майамі), який дивом уникнув звільнення.  Консул вважає, що його підлеглі виявилися "жертвами брудної кампанії, заснованої на огидному наклепі, обмові і підлоті". Хоча трохи раніше Ернандес коментував цю відставку як  "необхідну ротацію кадрів".

Звільнених працівників зобов'язують покинути їх робоче місце в перебігу найближчого місяця.