Home У світі Опозиціонери проти того, щоб Каддафі вийшов "сухим з води"
Опозиціонери проти того, щоб Каддафі вийшов "сухим з води" PDF Друк E-mail
08.03.2011 06:50

Опозиціонери проти того, щоб Каддафі вийшов "сухим з води"Опозиціонери, що створили Національну раду Лівії і оголосили її єдиною законною владою цієї країни, відмовилися від пропозиції, висунутої Муаммаром Каддафі про мирні переговори, як повідомлялося 8 березня Reuters з посиланням на місцевий канал "Аль-Джазіра". Він запропонував повстанцям провести переговори про досягнення мирного консенсусу в припиненні боротьби. За це Каддафі пообіцяв піти у відставку із займаного поста, якщо вони нададуть недоторканність для нього і його сім'ї.

Кореспонденту телеканалу "Аль-Джазіра" вдалося поговорити з деякими представниками опозиції, які відкинули пропозицію Каддафі, заявляючи про те, що тоді він піде "з шаною", а смерті всіх безневинних людей виявляться безкарними. Навіть виступ прем'єр-міністра Лівії Азус аль-Тахі 7 березня на національному телебаченні з проханням припинити все кровопролиття і почати переговори, метою яких буде недопущення в їх країну іноземного вторгнення, не дало ніякого результату. Повстанці відмовилися і заявили, що будь-які переговори будуть можливі тільки після відставки Каддафі.

Крім того, на сайті "Аль-Джазіра" з'явилося повідомлення про те, що лівійські військові під керівництвом Муаммара Каддафі вбивають своїх же сподвижників, які не хочуть відкривати вогонь по повстанцях. На це є навіть докази, зібрані групою західних тріпольських опозиціонерів, де сфотографовані убиті офіцери.