Home У світі Із затопленого болгарського села поки врятовано 60 чоловік
Із затопленого болгарського села поки врятовано 60 чоловік PDF Друк E-mail
06.02.2012 20:42

Із затопленого болгарського села поки врятовано 60 чоловікСьогодні в Болгарії трапилася трагедія, через прорив дамби на водосховищі Іваново, було повністю затоплене село Бісер в Хасковській області. Власті оголосили надзвичайне положення, для порятунку людей мобілізовані військові, рятувальники, техніка, вертольоти. З сусідніх районів екстрено прибуває додаткова допомога.

Поки з селища, що пішло під воду, вдалося врятувати 60 чоловік, а всього в Бісері числиться 1000 жителів. На жаль, восьми жителям допомога вже не потрібна. Що з рештою жителів – поки невідомо. Болгарський уряд вже пообіцяв матеріальну допомогу всім потерпілим.
Як повідомляється, ситуація в Хасковській області продовжує погіршуватися. Закрита міжнародна автотраса Е-80, ділянка траси більш, ніж в 400 м затоплена водою, що надалі прибуває. Також, прибуває вода в сусіднє містечко Харманлі, місцеві жителі повідомляють, що центр вже затоплений, перестала працювати електростанція, місто занурилося в темноту.

На місце НП прибули прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов, глава МВС Цветан Цветанов, а також добровольці з Червоного хреста. Число жертв і потерпілих невідомо, але воно постійно росте.