Home У світі Російське судно терпить аварію в Антарктиці
Російське судно терпить аварію в Антарктиці PDF Друк E-mail
16.12.2011 08:57

Російське судно терпить аварію в АнтарктиціРосійське риболовецьке судно "Спарта" терпить аварію в прибережних водах Антарктиди. Новозеландський центр координації рятувальних операцій повідомляє, що судно, затиснуто крижинами, одержало пробоїну нижче за ватерлінію і подає сигнали біди.
Частина команди пересіла на рятувальні плоти, частина команди ще залишилася на борту і намагається відкачувати воду і припинити її надходження. Поки спроби не увінчалися успіхом. Судно "Спарта" приписане до порту Петропавловська-Камчатського, в даний момент знаходиться в 4 тисячах кілометрів на південний схід від Нової Зеландії, в район біди направлені рятувальні судна, проте, їх руху заважають крижини і для підходу до терплячого біду судна буде потрібно декілька днів.

На борту "Спарти" 15 росіян, громадянин України і 16 індонезійців. Агентство "Інтерфакс" приводить список росіян, що знаходяться на борту "Спарти": Дмитро Літвінов, Ігор Тайніс, Іван Мухін, Андрій Міхайлов, Віктор Іонкін, Андрій Лісіч, Анатолій Девак, Сергій Боріщенко, Олег Новосьолов, Антон Лаговський, Денис Кругляшов, Василь Дикий, Валерій Ластівчин, капітан Олег Старолат і науковий спостерігач Євгеній Куліш. Другого наукового спостерігача звуть Сергій Усачов, він є громадянином України.