Home В Україні Віктор Янукович налагоджує міжнародні відносини з Європейським союзом
Віктор Янукович налагоджує міжнародні відносини з Європейським союзом PDF Друк E-mail
07.03.2011 18:24

Віктор Янукович налагоджує міжнародні відносини з Європейським союзомМіністр закордонних справ України Костянтин Гріщенко заявив про досягнення Віктора Януковича в налагодженні міжнародних відносин з Євросоюзом. Цього він зміг добитися вже за перший рік перебування на посаді Президента України. Першим візитом Віктора Януковича як президента, що було повідомлено главою МЗС в ефірі 5 каналу, стали відвідини Брюсселя, де пройшла зустріч з керівництвом Європейського союзу. Крім того, як повідомив міністр Гріщенко, були активовані переговори про створення зони вільної торгівлі і перспективи для України в її євроінтеграції.

До досягнень Віктора Януковича міністр закордонних справ відніс розвиток співпраці з Америкою. Особливо, він відзначив відвідини цієї країни президентом України і переговори з Бараком Обамою, а також візит до України нинішнім літом Хіларі Клінтон, державного секретаря США. Ці факти свідчать про те, що Україну починають вважати достатньо успішною державою, хоча багато що ще належить зробити і довести, щоб вивести країну на високий рівень.

Не обділив він своєю увагою і відносини Росії з Україною. Останнім часом йде налагодження не просто нормальних відносин з Російською Федерацією, а встановлення тісного контакту, який досягається шляхом згладжування розбіжностей, що виникли раніше.

У прямому ефірі 5 каналу Костянтин Гріщенко підкреслив, що вхід України в Євросоюз підвищить конкурентоспроможність країни, а також повідомив про дії МЗС, направлені на відстоювання інтересів українського народу в Російській Федерації.