Home В Україні Сухогруз «Іван Вікулов» загрожує екології Азовського моря
Сухогруз «Іван Вікулов» загрожує екології Азовського моря PDF Друк E-mail
05.02.2012 21:17

Сухогруз «Іван Вікулов» загрожує екології Азовського моряВсі громадяни Росії, які знаходилися на борту сухогруза «Іван Вікулов», який сьогодні опинився в центрі уваги українського МНС в акваторії Азовського моря, евакуйовані.

В даний момент, сухогруз «Іван Вікулов» знаходиться в п'ятдесяти кілометрах від кримських берегів Азовського моря. Фахівці відзначають, що пожежа, яка відбулася на борту сухогруза, може привести до загорання палива, що знаходиться в баках «Івана Вікулова».
Згідно з офіційними даними, на сухогрузі «Іван Вікулов» знаходиться 100 тонн мазуту, а також 40 тонн дизельного палива, які загрожують забрудненням української частини акваторії Азовського моря. Рятувальники і власники судна вирішують питання про транспортування сухогруза в безпечне місце, де загроза забруднення акваторії Азовського моря буде зведена до мінімуму.

За повідомленнями українського МНС, з екіпажем сухогруза все гаразд. Єдиною проблемою є те, що всі члени екіпажа залишилися без документів, і тому, до врятованих з терплячого аварію корабля, прибули представники російського консульства, для вирішення питання про подальшу відправку моряків на батьківщину.

Всі моряки сухогруза «Іван Вікулов» були розміщені в одному з готелів Сімферополя та оглянуті українськими медиками.

Нагадаємо, що сьогодні в кормовій частині сухогруза "Іван Вікулов" трапилося загоряння. За попередніми даними, пожежа з'явилася наслідком вибуху.