Home В Україні Подробиці ДТП на вулиці Радунській 3, 29.11.2011
Подробиці ДТП на вулиці Радунській 3, 29.11.2011 PDF Друк E-mail
30.11.2011 12:17

Подробиці ДТП на вулиці Радунській 3, 29.11.2011Ми вчора вже повідомляли про те, що на вулиці Радунській 3 відбулося ДТП.

Водій автомобіля «Жигулі» повідав, що рухався у напрямі Драйзера, при цьому його швидкість була допустимою. При під'їзді до світлофора він побачив зелене світло і продовжив рух, проте у цей момент відбувся удар. Пішохід відлетів на пару метрів.
20-річний хлопець переходив дорогу на заборонний сигнал для пішоходів. Дорога шестисмугова. Хлопцеві вдалося подолати три смуги, а на наступних трьох він був збитий автомобілем.

Спочатку, після зіткнення він впав на капот і вдарився об лобове скло. У Ваза потік радіатор, а на асфальт полетіла пляшка з пивом. Автомобіль, звичайно ж, почав гальмування і зупинився, хлопець же відлетів на асфальт.

Медики швидкої допомоги, яка прибула на місце події, констатували у пішохода садно, удари, перелом ноги і закриту черепно-мозкову травму. Проте ще до приїзду, не дивлячись ні на що, учасникам ДТП не була надана медична допомога, потерпілий так і лежав на асфальті. Оскільки ніхто не поставив аварійних знаків, на нього могли кілька разів наїхати інші автомобілі.

За попередньою інформацією, хлопець був в стані алкогольного сп'яніння. Цікаво було б почути думку свідків, а також самого потерпілого.