Home Новини Жінка-інвалід з Костромської області замерзла на смерть у власному будинку
Жінка-інвалід з Костромської області замерзла на смерть у власному будинку PDF Друк E-mail
03.02.2012 18:44

Жінка-інвалід з Костромської області замерзла на смерть у власному будинкуСлідче управління СКР по Костромській області повідомляє сьогодні, 3 лютого, про те, що слідчі органи регіону розслідують кримінальну справу, побуджену за фактом смерті жінки-інваліда у власному будинку від переохолодження.

Кримінальна справа, повідомляє інформаційне агентство Інтерфакс, побуджена по ч. 2 ст. 293 КК РФ («халатність, що призвела до смерті людини по необережності»).
Тіло 52-річної жінки-інваліда, що замерзла на смерть, було виявлено в її власному будинку 31 січня в селищі Якшанга. За попередніми даними, жінка померла від переохолодження, оскільки її будинок з 2010 року був відключений від електропостачання.

Електроенергію від будинку загиблої відключили через те, що страждаюча психічним захворюванням жінка довгий час не платила за електроенергію.

Основним завданням слідства, мовиться в повідомленні, стане правова оцінка дій осіб, які відповідають за соціальне обслуговування інвалідів в селищі Якшанга, які кинули самотню жінку напризволяще.

Розслідування цієї кримінальної справи продовжується.