Home Новини У пермському морзі ожила «небіжка», доставлена туди на «Швидкій допомозі»
У пермському морзі ожила «небіжка», доставлена туди на «Швидкій допомозі» PDF Друк E-mail
10.02.2012 06:45

У пермському морзі ожила «небіжка», доставлена туди на «Швидкій допомозі»48-річна мешканка Пермі подала заяву в поліцію, в якій вимагає покарати лікарів «Швидкої допомоги», що доставили її замість лікарні в морг.

Що по словах,  постраждала працювала на продуктовому складі, вона знепритомніла від лютого морозу. Жінку рано вранці виявив охоронець, він же викликав бригаду «Швидкої допомоги».
За словами охоронця, водій невідкладної допомоги відразу сказав йому, що вони везуть робітницю продуктового складу в морг. Бригада «Швидкої допомоги» загрузила жінку в машину і виїхала.

Прокинулася постраждала вже в морзі. Вона була повністю роздягнена і лежала в оточенні тіл померлих людей. Жінка встала і підійшла до співробітника моргу, щоб забрати свої речі. Що було із співробітником цієї установи, коли до нього з таким дивним проханням підійшов оживший труп, не повідомляється.

Так чи інакше, але колишню небіжку тут же перевели у відділення кардіології. Провели обстеження, а потім, з'ясувавши, що із здоров'ям у жінки все нормально, відпустили додому.

Вдома її чекав чоловік, який за цю добу, що його дружини не було вдома, встиг обдзвонити всі пермські лікарні. Товариші по службі «померлої колеги», трохи не втратили свідомість, коли наступного дня вона вийшла на роботу.

Зараз головним для постраждалої жінки є бажання покарати тих недбайливих медиків, які доставляють своїх живих пацієнтів туди, звідки звичайно не повертаються.

А ось співробітники «Швидкої допомоги» своєї провини не визнають. Так, вони виїжджали по виклику на склад, розташований на вулиці Васильєва, і забирали там жінку, але доставили її зовсім не в морг, а в диспансер.