Home Новини Біля берегів Туреччини затонуло судно з українцями на борту
Біля берегів Туреччини затонуло судно з українцями на борту PDF Друк E-mail
01.02.2012 10:34

Біля берегів Туреччини затонуло судно з українцями на бортуГубернатор провінції Ізмір Зонгулдак Ерол Айілдіз повідомив, що вчора, 31 січня, біля побережжя турецької провінції затонуло вантажне судно «Vera». На даний момент вісім чоловік вважаються зниклими без вісті.

За даними губернатора, відразу після аварії вдалося врятувати три людини, серед яких жінка, яка була коком, а також третій і другий помічники капітана.
До пошуку зниклих без вісті підключили цивільні кораблі, судна берегової охорони, а також вертоліт.

Сухогруз, з вантажем металобрухту, прямував в турецький порт Аліага. Він вийшов з російського порту Ростов та ішов під прапором Камбоджі. На борту судна знаходилося одинадцять чоловік, серед яких один громадянин Грузії і десять громадян України.

Причиною аварії став сильний шторм, який бушує біля берегів Туреччини. У повідомленні турецького Міністерства транспорту наголошується, що о 19:30 за місцевим часом з 114-метрового судна поступив сигнал SOS.

Повідомляється, що сухогруз затонув протягом двох-трьох хвилин. Потрапивши в шторм, він почав швидко набирати воду в носовій частині.

Зонгулдак Ерол Айілдіз повідомив, що якщо пошуки моряків на воді ні до чого не приведуть, то в районі затоплення почнуть працювати водолази.