Home Новини Пожежу на атомному підводному човні "Єкатеринбург" ліквідовано
Пожежу на атомному підводному човні "Єкатеринбург" ліквідовано PDF Друк E-mail
30.12.2011 16:27

Пожежу на атомному підводному човні "Єкатеринбург" ліквідованоГлава російського МНС С. Шойгу на засіданні оперативного штабу розповів журналістам, що пожежа, яка трапилася на атомному підводному човні "Єкатеринбург", котрий стоїть в ремонтному доку селища Росляково Мурманської області, повністю ліквідована.

Міністр повідомив, що в результаті ЧП жертв немає, але постраждало 9 чоловік, всі - від отруєння чадними газами. Двоє - співробітники МНС, з ними вже все гаразд, інші семеро – члени екіпажу підводного човна, вони знаходяться в госпіталі, загрози для їх життю  теж немає.
Нагадаємо, що вчора під час зварювальних робіт, загорілися дерев'яні ліси, змонтовані навколо корпусу човна, потім, вогонь перекинувся на зовнішній ізоляційний шар. Шойгу пояснив, що всередині човна пожежі не було і збитку бортовим технічним засобам не завдано. Для боротьби з вогнем, човен довелося подтопить.

Представник штабу ВМФ Росії підкреслив, що перед плановим ремонтом, ядерний реактор човна був заглушений і все озброєння зняте. Власті регіону стверджують, що радіаційний фон в районі події складає не більше 0,10-0,12 мкР/год, це не перевищує природних показників і є нормою.

Зараз на місці події працюють співробітники Слідчого комітету для з'ясування осіб, винних у НП. За словами віце-прем'єра Рогозіна, човен буде відремонтований і повернеться до складу Північного флоту.