Home Новини Хаменеї подякував Трампу за показане справжнє обличчя США
Хаменеї подякував Трампу за показане справжнє обличчя США PDF Друк E-mail
Автор: Новости   
07.02.2017 16:01

Верховний лідер Ірану аятолла Хаменеї дав оцінку діяльності президента США Дональда Трампа. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter у вівторок, 7 лютого.«Ми цінуємо Трампа! Він виконав велику роботу, щоб розкрити для нас справжнє обличчя Америки», — написав Хаменеї.

Він додав, що Трамп в ході передвиборної кампанії відкрито заявляв про корупцію у вищих ешелонах американської влади, тим самим підтвердивши те, про що протягом більш ніж 30 років говорили іранські керівники.

Крім того, він нагадав про епізод з п'ятирічним хлопчиком, на якого наділи наручники. Він зауважив, що це і є справжній «захист прав людини по-американськи».


Інцидент з дитиною, який був серед більше 100 затриманих за указом Трампа про обмеження імміграції, стався 28 січня в аеропорту Вашингтона, повідомляє Daily Mirror. Зазначалося, що хлопчик провів у наручниках більше п'яти годин, оскільки міг становити загрозу безпеці США. Підозри влади були пов'язані з тим, що мати дитини, імовірно, є іммігранткою з Ірану.

Днем раніше Трамп підписав указ про заборону в'їзду в країну громадянам семи держав, в яких іслам є панівною релігією: Ірану, Іраку, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану. Крім цього, на 120 днів він призупинив прийом біженців з Сирії.

Рішення викликало масові протести і неоднозначну реакцію не тільки у США, але і по всьому світу. Пізніше федеральний суддя в місті Сіетл (штат Вашингтон) Джеймс Робарт призупинив його дію.