Home Новини Терорист-еколог, що захопив заручників, помер від отриманих ран
Терорист-еколог, що захопив заручників, помер від отриманих ран PDF Друк E-mail
02.09.2010 08:43

Джеймс ЛіДжеймс Лі, що захопив заручників у будівлі телеканалу Discovery в передмісті Вашингтона, помер від отриманих поранень. Про це в ефірі телеканалу CNN заявив представник поліції штату Меріленд. Під час проведення спецоперації снайпери поранили зловмисника. Потім до будівлі увійшли поліцейські, які заарештували підозрюваного. Пізніше він помер в госпіталі. У заручниках у Джеймса Джея Лі знаходилися три люди. Ніхто з них не постраждав. Протистояння 43-річного чоловіка, що захопив заручників, і поліції продовжувалося близько трьох з половиною годин.

Як повідомили представники поліції штату Меріленд, чоловік з каністрою і пістолетом в руках увійшов до будівлі Discovery в середу близько 13.00 за місцевим часом (21.00 по Москві) і захопив "невелике число заручників".

Було висловлено припущення, що в Лі була з собою вибухівка. Після цього на місце випадку прибув загін взривотехніків ФБР. З довколишніх будівель були евакуйовані близько двох тисяч чоловік.

Джеймс Лі вже неодноразово протестував проти передач, демонстрованих Discovery. Не так давно він проводив пікетування будівлі каналу і декілька днів стояв біля його входу з плакатами, що вимагають змінити "невірне", на його думку, висвітлення проблем охорони довкілля.

Один раз Лі затримували за те, що в будівлі Discovery він з криками "гроші – це всього лише сміття" розкидав тисячі доларів.

Днями захисник довкілля розмістив в Інтернеті маніфест, в якому вимагав "негайно припинити паразитичне поширення людських дитинчат". Телеканалу "пора перестати пропагувати людське дітородіння і не закликати до нього", заявив Лі. У маніфесті також містився заклик стерилізувати людей з тим, аби вони припинили народжувати дітей.