Home Новини Сім'ї, які постраждали від провалу в Бутурліні, отримають компенсацію
Сім'ї, які постраждали від провалу в Бутурліні, отримають компенсацію PDF Друк E-mail
Автор: Діана ВЕЙС   
10.04.2013 14:50

Шість сімей, які постраждали при карстовому провалі в робітничому селищі Бутурліно Нижегородської області одержать компенсацію з районного бюджету. Таке рішення ухвалила Комісія з надзвичайних ситуацій.

«З резерву фонду адміністрації Бутурлінського муніципального району сім'я, будинок якої пішов під землю, одержить 20 тисяч рублів. Решта п'ять сімей, що потрапили в зону лиха, одержать по 10 тисяч рублів», - про це розповіла фахівець із зв'язків з громадськістю адміністрації Бутурлінського району Неллі Кашина.

Тиждень буде проводиться моніторинг території на виявлення нових випадків провалів.

Відзничимо, що сьогодні, 10 квітня о 2.00 в робітниччому селищі Бутурліно Ніжегородської області відбулася просів грунту.

«Ми всі прокинулися, закрили все і до школи пішли», - коментує мешканка селища Бутурліно Ганна Степашина. За словами очевидців, грунт просів буквально за декілька хвилин. Під землю пішли будинок, сусідня дача і зерновий склад.

На відстані 90-100 метрів від краю просадки у робітничому селищі Бутурліно Ниіжегородської області проходить Сергачська ділянка ГЗД перегін Смагіно-Каменищі.

Ймовірна причина обвалу землі у робітничому селищі Бутурліно у Нижегородській області - карстовий провал. Під місцем обвалу на глибині знаходилася печера, яку неможливо було виявити раніше. Процес обвалення був незворотням.