Home Новини Названі кращі будівлі року
Названі кращі будівлі року PDF Друк E-mail
Автор: Новости   
07.02.2017 17:25

Видання ArchDaily назвало переможців конкурсу Building of the Year Awards — премії за кращу будівлю року. Список лауреатів наводиться у вівторок, 7 лютого.

Кращим у категорії «освітня архітектура» був обраний дитячий садок у данському місті Фредеріксборг. Його проект був заснований на дитячих малюнках.У номінації «житло» переміг комплекс VIΛ 57 West в Нью-Йорку, який займає квартал на набережній річки Гудзон. Ельбська філармонія у Гамбурзі, побудована архітекторами П'єром де Мероном і Жаком Херцогом, була визнана найкращою культурною будівлею.

Читачі обрали 16 будівель з трьох тисяч претендентів, про які писало видання у 2016 році. У список потрапили будівлі таких бюро, як Dominique Perrault Architecte, ICD-ITKE University of Stuttgart, COBE, Luís Pedro Da Silva, BIG, Herzog & de Meuron, WORKac, Foster + Partners, ARCHSTUDIO, Supermachine Studio.

Видання ArchDaily було створено у березні 2008 року і стало онлайн-ресурсом для зростаючого співтовариства тисяч архітекторів, які знаходяться в пошуку останніх новин свого професійного середовища: інформації про нові проекти, події, релевантні продукти, інтерв'ю та конкурси серед фахівців.