Home Новини Коли відбувається трагедія, завіса - краще рішення
Коли відбувається трагедія, завіса - краще рішення PDF Друк E-mail
06.12.2010 16:00

Німецька пресаНімецька преса широко висвітлює нещасний випадок, що стався в прямому ефірі розважального шоу "Wetten, dass..?". 23-річний студент отримав серйозну травму, перестрибуючи через автомобілі, що їдуть.

Ведучий зупинив шоу відразу після випадку, чим заслужив на схвалення газети Frankfurter Rundschau. Для каналу ZDF, що зробив собі ім'я на розважальних передачах родинного формату, нещасний випадок, що стався на шоу "Wetten, dass..?" – це катастрофа. Які наслідки матиме ця подія для флагмана суспільно-правового телебачення, поки неясно. Проте для глядачів і тих, хто збирався повторити цей трюк, даний випадок в прямому ефірі матиме і очищаючу дію, подібну до катарсису.

Тепер ясно, що неможливо безпечно кокетувати з екстремальним. Трансформери з відомого фільму можуть без всяких складнощів змінювати свою подобу - із звіра ставати машиною і навпаки. Але не людина. Коли в театрі ілюзій відбувається трагедія, кінець вистави і завіса є кращим рішенням. У цю хвилину редактори передачі прийняли правильне рішення.