Home Подіїї В ніч на вівторок в Санкт-Петербурзі забив фонтан гарячої води висотою з п'ятиповерховий будинок
В ніч на вівторок в Санкт-Петербурзі забив фонтан гарячої води висотою з п'ятиповерховий будинок PDF Друк E-mail
07.02.2012 08:44

В ніч на вівторок в Санкт-Петербурзі забив фонтан гарячої води висотою з п'ятиповерховий будинокВ результаті чергової комунальної аварії, яка трапилася в Санкт-Петербурзі в ніч на вівторок, 7 лютого, в місті з'явився новий фонтан гарячої води висотою з п'ятиповерховий будинок.

В результаті цієї події, повідомляє агентству Інтерфакс прес-служба Головного управління МНС по Санкт-Петербургу, в найближчому до аварії будинку тріснули склопакети відразу в десяти квартирах. Тепер жителям цього будинку, щоб уникнути неприємностей надалі, варто подумати про міцніші вікна.
Якщо ж говорити про саму аварію, то, за відомостями прес-служби, трубу гарячого водопостачання діаметром 200 мм прорвало близько півночі біля будинку, розташованого за адресою: Цивільний проспект, будинок № 90, корпус 4.

Після прориву труби миттєво утворився фонтан гарячої води з п'ятиповерховий будинок. Зараз комунальні служби міста Санкт-Петербурга намагаються усунути наслідки цієї аварії.

Коли це відбудеться, аварійні служби міста не повідомляють, але зараз в районі аварії 30 будівель, 20 з яких житлові будинки, обслуговуються теплом на знижених параметрах. На місці аварії продовжують працювати аварійні і рятувальні служби.

За відомостями, в результаті цієї комунальної аварії постраждав перехожий. Чоловік був госпіталізований з опіками першого ступеня тяжкості.