Home Подіїї У Фінляндії спіймана щука з ондатрою всередині
У Фінляндії спіймана щука з ондатрою всередині PDF Друк E-mail
Автор: Павло ДОБРИК   
13.07.2013 06:27

Щука і витягнута з її черева ондатраЯк повідомляє риболовецький портал midnightco.com, на озері Коутаярві спіймана величезна щука, в животі якої знаходилася ондатра. Рибалка, який спіймав рибу, виявив гризуна, розкривши щуці черево.Як розповів рибалка, він помітив цю щуку, коли вона спіймала чергову жертву.

Чоловік припустив, що вона проковтнула якусь іншу рибу. Але, як з'ясувалося трохи пізніше, щука вмудрилася проковтнути ондатру, що плавала в озері. Риба так і не змогла переварити настільки щільний «обід», внаслідок чого померла.

Midnightco.com не повідомляє, що риблка у результаті має намір зробити з таким дивовижним уловом. Загальна вага спійманої риби склала близько 9 кілограмів, довжина залишається невідомою.

Як стверджують фахівці, довжина тіла у щук може досягати півтора метрів, а вага - 35 кілограмів. Чим більші розміри риби, тим більшою буває її здобич. Найбільші хижаки здатні ловити і переварювати мишей, птахів, щурів і білок, що перепливають водоймище, в якому мешкає риба. Є свідченняа про те, що щуки проковтували качок під час ліньки, але такі випадки були зареєстровані украй рідко.