Home Подіїї Ситуація на "Спарті", що терпить аварію біля Антарктиди, стабілізувалася
Ситуація на "Спарті", що терпить аварію біля Антарктиди, стабілізувалася PDF Друк E-mail
19.12.2011 08:07

Ситуація на "Спарті", що терпить аварію біля Антарктиди, стабілізуваласяАндрій Поломар, генеральний директор компанії "Антей", яка є власником судна, повідомив агентству Інтерфакс про те, що екіпаж "Спарти" продовжує боротьбу за живучість судна. Вода продовжує поступати, але її відкачують помпою кожні чотири години, ситуація важка, але стабільна, команді вдається позмінно відпочивати, стресова ситуація подолана.

Екіпаж забезпечений одягом і продовольством в достатній мірі. Також, вдалося пришвартувати судно біля краю великої крижини, це допоможе уникнути повторних пошкоджень.
Погодні умови погані, але є надія, що вітер, який посилюється, розжене льоди і до рефрижератора зможуть підійти судна, котрі знаходяться поблизу: російське і норвезьке. Судновласник також уточнив, що по графіку південнокорейський криголам підійде до "Спарти" 27 грудня.

Нагадаємо, що російське риболовецьке судно "Спарта" одержало пробоїну борту і терпить аварію біля берегів Антарктиди. На допомогу йому з порту Нової Зеландії вийшов південнокорейський криголам. Інші судна, що знаходяться поблизу, не можуть підійти через широкі льодові поля.