Home Подіїї Екіпажу траулера "Спарта" поки вдається підтримувати плавучість судна
Екіпажу траулера "Спарта" поки вдається підтримувати плавучість судна PDF Друк E-mail
17.12.2011 22:07

Екіпажу траулера "Спарта" поки вдається підтримувати плавучість суднаЕкіпажу російського траулера "Спарта", який в даний час терпить аварію недалеко від Антарктиди, вдалося закрити пробоїну на борту. Спочатку це зробили із зовнішньої сторони борту шматком просмоленого брезенту, а з внутрішньої сторони закріпили металевий лист.

Але, після того, як судно зрушилося з місця, щоб ближче підпливти до потужної помпи, скинутої з новозеландського літака, брезентовий пластир зірвало натиском води, а вслід за ним зірвало і металевий лист, що закривав пробоїну. Проте, екіпажу знову вдалося закласти пробоїну і продовжити відкачування води.
Окрім помпи, військово-транспортний літак "Геркулес" Королівських новозеландських ВПС скинув екіпажу "Спарти" додаткове ремонтне устаткування та інші матеріали, які можуть знадобитися для того, щоб врятувати траулер і протриматися до підходу кораблів, що йдуть до нього на допомогу.

У ста милях від судна знаходяться два російські риболовецькі судна і одне норвезьке, але вони не можуть близько підійти до "Спарти" через льодові поля. Сьогодні в 15 годин за московським часом з одного з портів Нової Зеландії на допомогу рибакам вийшов південнокорейський криголам, проте, він прибуде до місця тільки через 8-9 діб.