Home Подіїї Екс-глава УВС Подольська звинувачений в приховуванні злочинця
Екс-глава УВС Подольська звинувачений в приховуванні злочинця PDF Друк E-mail
22.06.2005 23:16

Стосовно колишнього начальника УВС Подольська і Подольського району полковника міліції Василя Кураченко збуджено кримінальну справу.

Як зазначається у повідомленні прокуратури Московської області, справа порушена за частиною першою статті 285 (зловживання посадовими повноваженнями) і частиною третьою статті 286 (перевищення посадових повноважень із застосуванням насильства або із загрозою його застосування).

Як встановило слідство, у 2002 році Кураченко дізнався, що його знайомий Олександр Фокін причетний до вбивства заступника голови міської адміністрації Подольська Петра Забродіна, і в період розслідування вбивства забороняв своїм підлеглим розробляти версії, пов'язані з перевіркою діяльності Фокіна. В результаті, як наголошується в повідомленні прокуратури, більше трьох років винні не притягувалися до кримінальної відповідальності, що істотно підірвало авторитет правоохоронних органів.

"Прокуратура виявила й інші епізоди злочинної діяльності Кураченка", - наголошується в повідомленні. Передбачається, що найближчим часом йому буде пред'явлене звинувачення ще за чотирьома фактами зловживань і перевищення посадових повноважень, і вибраний запобіжний захід.