Home Подіїї В ореховських бандитів вилучили зброї на цілий взвод
В ореховських бандитів вилучили зброї на цілий взвод PDF Друк E-mail
20.06.2005 22:27

У ході розслідування справи ореховського злочинного угрупування в Підмосков'ї знайдений арсенал із зброєю і боєприпасами, повідомляє РІА "Новини" з посиланням на представника прес-служби столичної прокуратури. Він розповів, що місцезнаходження складу із зброєю і боєприпасами було встановлено "в ході реалізації одержаної слідством інформації".

В ході операції правоохоронних органів з тайника були вилучені дев'ять автоматів Калашникова, по два пістолети марок ПМ і ТТ, наган, пістолет "Таурус", два пістолети "Агран-2000" з глушниками, браунінг, шість гранат Ф-1 з детонаторами, а також велика кількість боєприпасів до пістолетів різних марок і автоматів.

"В даний час столична прокуратура продовжує розслідування злочинів, здійснених членами так званого "ореховського угрупування", - заявив співробітник прес-служби.

Відзначимо, що у травні минулого року Мосміськсуд ухвалив вирок активним членам ореховського організованого злочинного угрупування, яке здійснило в Москві серію замовних вбивств. 15 осіб були засуджені до різних термінів позбавлення волі аж до довічного ув'язнення.