Home Подіїї Американська Excelerate Energy виконає інженерні роботи в Україні
Американська Excelerate Energy виконає інженерні роботи в Україні PDF Друк E-mail
Автор: Олег ВИШНЯК   
23.04.2013 17:20

Американська компанія Excelerate Energy виконає інженерні роботи з розміщення морської платформи з прийому зрідженого газу на чорноморському узбережжі України в районі порту "Південний" під Одесою, повідомляє у вівторок сайт державного агентства по інвестиціях і управлінні національними проектами.

Україна запланувала побудувати на своїй території в районі Одеси термінал з прийому ЗГ загальною потужністю до 10 мільярдів кубометрів на рік. Реалізація проекту спрямована на зменшення залежності країни від експорту російського газу, який, як вважає українська влада, є необгрунтовано дорогим. Голава даржагентства з інвестицій і управлінняі національними проектами Владислав Каськів вважає, що термінал зможе приймати ЗГ до кінця 2014 року.

Угода про надання послуг між держпідприємством "Національний проект" LNG-термінал і Excelerate Energy була підписана 16 квітня у Х'юстоні (США).

"Американська компанія Exсelerate Energy починає підготовку інженерних робіт для розміщення морської платформи по прийому зрідженого газу на чорноморському узбережжі України (у акваторії порту "Південний")", - цитує сайт главу держагентства Каськіва.

Компанія Excelerate Energy LP є світовим лідером з будівництва інфраструктури для транспортування, зберігання і регазіфікациі ЗГ. Компанія відома інноваційними розробками мобільних плаваючих платформ (FSRU) з порівняно невисокими капітальними витратами, які дозволяє проводити регазіфікацию безпосередньо на борту судна (технологія Energy Bridge).