Home Подіїї Після витоку брому в Челябінську госпіталізовано 28 чоловік
Після витоку брому в Челябінську госпіталізовано 28 чоловік PDF Друк E-mail
01.09.2011 19:11

Витік брому в ЧелябінськуУ Челябінську госпіталізовано 28 чоловік із симптомами отруєння бромом. Як передає Інтерфакс із посиланням на джерело в медичних колах, всього по допомогу звернулося 106 чоловік. Більшості з них госпіталізацію не було потрібно.

За фактом витоку небезпечної речовини побуджена кримінальна справа по статті 247 КК ("транспортування, зберігання або інше поводженення з хімічною речовиною з порушенням встановлених правил"). Винуватцеві випадку загрожує до двох років позбавлення волі.

Витік брому стався о 02.20 за московським часом в одному із залізничних складів на станції "головний" в Челябінську. У вагоні було 6267 банок ємкістю два літри. Об'єм витоку склав 40-50 літрів брому. Випари речовини привели до утворення диму жовтого відтінку. Через витік були скасовані святкові лінійки у ряді шкіл.

Вагон був оперативно вивезений із станції в спеціально відведене місце, де було виставлено оточення. Рух поїздів при цьому не уривався.

О 12.08 МНС заявило, що витік був повністю ліквідований, випаровування брому з розбитої скляної тари припинено. Проведені виміри показали, що концентрація брому в повітрі не перевищує гранично допустиму норму. Моніторинг стану довкілля проводить управління Роспотребнагляду по Челябінській області і екологічна служба Південно-уральської залізниці.

Пізніше головний державний санітарний лікар Геннадій Оніщенко заявив, що по допомогу звернулися більше 30 чоловік. "36 чоловік звернулися за медичною допомогою, всім їм було поставлено діагноз "пораження слизової оболонки носа і ротоглотки"", - сказав він. За словами міністра, всі пострадавші знаходяться в задовільному стані, включаючи вісім працівників станції, які виявили витік.