Home Подіїї У Петербурзі обрушився восьмиповерховий будинок
У Петербурзі обрушився восьмиповерховий будинок PDF Друк E-mail
01.09.2010 17:45

Співробітники МНС на місці випадкуЧасткове обвалення будинку сталося в Петербурзі, повідомив РІА "Новості" представник прес-служби міського управління МНС. "Близько 16.00 поступило повідомлення про обвалення ремонтованого будинку на Ліговському проспекті. За попередніми даними, обрушилися з першого по восьмій поверхи. На першому поверсі, за попередніми даними, знаходилися офіси і магазини", - сказав співбесідник агентства. За його словами, в даний час на місці працюють 12 підрозділів МНС. Людей під завалами немає, повідомила начальник управління інформації МНС Ірина Андріанова. "Людей в будівлі, що обрушилася в Санкт-Петербурзі, немає. Пострадавших в результаті обвалення також немає", - сказала вона.

За інформацією Інтерфаксу, з будівлі, що обрушилася, вибралися три люди. "Нас в будівлі було троє, ми всі вийшли, окрім нас там нікого не було", - розповіла дівчина, що вийшла із зруйнованого будинку.

Як повідомило джерело в міському ГУВС, будівля, що обрушилася, була аварійною. "Це будівля ГСУ ГУВС. Проте в квітні воно було передане після конкурсу, проведеного комітетом з будівництва, одній з будівельних компаній, яка, як передбачається, повинна закінчити роботи в грудні наступного року", - сказало джерело.