Home Подіїї У Татарстані замміністра збив 14-річну дівчинку
У Татарстані замміністра збив 14-річну дівчинку PDF Друк E-mail
01.09.2010 09:01

"Соболь" ГІБДДЗаступник міністра транспорту і дорожнього господарства Татарстану Павло Чернов, управляючи закріпленим за міністерством автомобілем Audi, збив 14-річну школярку Аліну Іскакову. Як повідомляє агентство "Татар-інформ", Іскакова, пересікаюча дрогу на велосипеді, отримала множинні переломи, струс і гематому мозку. Потерпіла близько тижня знаходилася в комі. Зараз вона прийшла в свідомість, але говорити поки не може. Інцидент стався недалеко від селища Столбіщи Лаїшевського району республіки 22 серпня, але розголос отримав лише недавно. В оперативне зведення ГІБДД МВС республіки за 22 серпня даний випадок не попав зовсім, а кримінальна справа до цих пір не побуджена. Чернов не покинув місця ДТП і діждався прибуття інспекторів ДПС. На місце ДТП екіпаж ДПС під'їхав швидко. Cпівробітники ГІБДД зробили виміри, опитали водія, склали на нього протокол. Як стверджує мати  потерпілої, один з міліціонерів прямо заявив їй: "Ваша дочка сама винна!" За попередніми даними, винною в ДТП є Іскакова, оскільки вона не переконалася в безпеці свого маневру.

Зараз необхідно діждатися судмедекспертизи, яка визначить тягар збитку, заподіяного здоров'ю дівчинки. Якщо експерти кваліфікують каліцтва як тяжкі, то водієві може загрожувати кримінальна справа, якщо ні, то буде позбуджено адміністративне провадження.

"Справу заводять по факту. Постраждала після ДТП залишилася жива, то це "тяжка шкода здоров'ю". Якщо раптом вона з коми не вийде і помре, то справу перекваліфіковують на смерть по необережності". У першому випадку винуватцеві ДТП загрожує до 2-х років позбавлення волі, в другому - до трьох років", - пояснили слідчі.