Home Подіїї 80 тисяч чоловік залишилися без світла через вибух на підстанції в Казані
80 тисяч чоловік залишилися без світла через вибух на підстанції в Казані PDF Друк E-mail
31.08.2010 08:03

Лінії електропередачНа електропідстанції "Ленінська" в Казані стався вибух, що привів до часткового обвалення будівлі. Як передає РІА "Новості із посиланням на керівника прес-служби Головного управління МНС по Татарстану Андрія Родигіна, без електрики залишилися близько 80 тисяч чоловік.

"Приблизно о 2.20 31 серпня на пульт чергового поступило повідомлення про аварію на електропідстанції "Ленінська" в Казані. Після прибуття перші пожежні підрозділи виявили частково зруйновану триповерхову будівлю підстанції. По невідомій поки причині сталося обвалення трьох стін будівлі", - розповів Родигін. За інформацією співбесідника агентства, загиблих і постраждалих на місці випадку не виявлено.

Підстанція забезпечувала енергією частково два райони Казані - Московський і Кіровський. В результаті аварії без електрики залишилися 232 житлових будинки, міськлікарня і три дитячі сади. "Соціальні об'єкти з цілодобовим перебуванням людей були відразу ж підключені до резервних джерел живлення. В даний час відбувається підключення до електроживлення і житлових будинків", - відзначив Родигін.

Співбесідник агентства додав, що зі світанку на місці випадку почали роботу взривотехники і фахівці казанських електромереж. Причина випадку з'ясовується.