Home Подіїї НП в Забайкаллі: сім'я із 4 чоловік згоріла живцем під час пожежі у житловому будинку
НП в Забайкаллі: сім'я із 4 чоловік згоріла живцем під час пожежі у житловому будинку PDF Друк E-mail
02.02.2012 06:12

НП в Забайкаллі: сім'я із 4 чоловік згоріла живцем під час пожежі у житловому будинкуПрес-секретар СУ СК по Забайкальському краю Єгор Маркін повідомляє сьогодні, 2 лютого, про те, що в ніч на четвер під час пожежі в сільському житловому будинку загинула сім'я із 4 чоловік, серед яких була 4-річна дитина.

За словами Єгора Маркіна, в житловому дерев'яному будинку в селі Кіра Забайкальського краю проживала сімейна пара. В середу в гості до них прийшли син з дружиною і 4-річним внуком. Гості залишилися ночувати у своїх родичів.
А вночі в цьому житловому будинку, по невстановленій поки причині, спалахнула пожежа, в результаті якої загинула молода подружня пара, їх 4-річний син і бабуся дитини. Врятуватися вдалося лише господарю будинку 1958 року народження, який відчув запах гару і вискочив із споруди, що спалахнула.

Тіла загиблих, за словами прес-секретаря, виявили пожежники після того, як пожежу було повністю згашено. В даний час за фактом пожежі в житловому будинку і загибелі людей йде дослідча перевірка, за наслідками якої буде ухвалене процесуальне рішення.