Home Подіїї В центрі Москви сталася масова бійка
В центрі Москви сталася масова бійка PDF Друк E-mail
11.11.2010 18:12

ВМОП за роботоюНа Манежній площі сталася масова бійка футбольних уболівальників із співробітниками ВМОП. Є пострадавші. Фанати зібралися на несанкціонований мітинг в пам'ять убитого вболівальника "спартака" Єгора Свірідова.

В суботу, 11 грудня, в центрі Москви на Манежній площі сталася масова бійка. Як передає агентство "Інтерфакс", сотні футбольних уболівальників, що брали участь в несанкціонованому мітингу,  спробували прорвати оточення ВМОП. Після того, як міліціонери перегородили дорогу мітингуючим, їх стали закидати рамками металевих загород, шматками металевої арматури, пляшками і файєрами.

Є постраждалі

Після цього на всій площі було виставлено оточення. Співробітники ВМОП застосували проти фанатів палиці, також були чутні звуки, схожі на постріли. Серед як мітингуючих, так і вартових порядку  є пострадавші. За останніми даними, травми отримали більше 30 чоловік.

Переговори з ініціативною групою фанатів

Міліція затримала більше 60 найбільш активних футбольних фанатів. Проте уболівальники не розходяться. За даними інтернет-порталу Baltinfo, з різних районів Москви в центр підтягнуті пересувні резерви міліційних спецпідрозділів. Начальник МУВС Москви Володимир Колокольцев, прибулий на місце випадку, провів переговори з ініціативною групою від уболівальників, намагаючись переконати мітингуючих розійтися.