Home Подіїї Новий фільм за Mortal Kombat позбувся режисера
Новий фільм за Mortal Kombat позбувся режисера PDF Друк E-mail
Автор: Іван МИКОЛАЄНКО   
29.10.2013 05:38
Скріншот гри Mortal Kombat
Нова екранізація серії файтинга Mortal Kombat позбулася режисера. Кевін Танчароен, який повинен був очолити зйомки, повідомив про те, що він покидає проект.

У своєму твіттері Танчароен написав, що після трьох років роботи над проектами, пов'язаними з Mortal Kombat, він вирішив реалізувати інші «творчі можливості». Режисер побажав успіху всім, хто продовжить роботу над фільмом. Хто змінить Танчароена в режисерському кріслі, поки щозалишається невідомим.

Кінокомпанія New Line Cinema, яка займається виробництвом картини разом з ігровим підрозділом Warner Bros., запросила Танчароена в проект восени 2011 року. До того, як зайнятися нової повнометражної екранізацією Mortal Kombat, режисер зняв короткометражку Mortal Kombat: Rebirth, а також перший сезон веб-серіалу Mortal Kombat: Legacy. Другий сезон Legacy вийшов у вересні 2013 року. Раніше режисер згадував про намір зняти третій сезон веб-шоу, однак що з ним буде після його відходу, також неясно.

Подробиці про новому повнометражному фільмі за Mortal Kombat в даний час залишаються невідомими. Спочатку планувалося, що зйомки почнуться вже в 2012 році, а прем'єра може відбутися роком пізніше. В даний час, однак, терміну виходу картини немає. Сюжетні подробиці також не розкриваються.

Раніше серію Mortal Kombat вже екранізували. Перша стрічка надійшла в продаж у 1995 році, а прем'єра її сиквела, Mortal Kombat: Annihilation, відбулася двома роками пізніше.

Файтинг Mortal Kombat, розробкою яких займалася студія Midway, виходять з 1992 року. Останній на даний момент є частиною серії Mortal Kombat, яка надійшла в продаж у 2011 році. Її випустила студія NetherRealm, яку очолює творець серії Ед Бун.