Home Коментарі Причина падіння «Фобос-грунту» аномальна сонячна активність
Причина падіння «Фобос-грунту» аномальна сонячна активність PDF Друк E-mail
26.01.2012 11:57

Причина падіння «Фобос-грунту» аномальна сонячна активністьТакого висновку дійшла комісія, яка була створена спеціально для встановлення причин аварії космічної станції.

Як повідомляє авторитетне агентство «Інтерфакс», основна причина, яка привела до неполадок в роботі станції, - це сонячна активність, тобто, аварію «Фобос-грунту» можна віднести до розряду випадкових. Джерело, яке надало інформацію про проведене розслідування «Інтерфаксу», повідомило, що під час запуску станції був зафіксований могутній сонячний спалах, яким, у свою чергу, був викликаний ряд магнітних бур.
Якби не спалах, то, можливо, «Фобос-грунт» продовжував би і сьогодні своє мандрування по космічних просторах. Як бачимо, версія про негативний вплив на російську станцію одного з американських радарів, про яку повідомлялося раніше, виявилася неправдивою.

Відзначимо, що для перевірки версії дії на «Фобос-грунт» американської техніки, російська сторона навіть готова була співробітничати з експертами із NASA.

Нагадаємо, що в світі з боязню чекали падіння залишків «Фобос-грунту» на Землю, оскільки місце падіння довгий час не могло бути передбачено. Але, все закінчилося добре, і те, що залишилося від «Фобос-грунту» тепер мирно покоїться в Тихому океані.