Home Коментарі В Америці багаті худі, а бідні – товсті
В Америці багаті худі, а бідні – товсті PDF Друк E-mail
Автор: Гас Лубін, Business Insider, США   
26.09.2013 08:01

Найдивовижніше в Америці з точки зору індійського студента

• Багаті тут худі і доглянуті, бідні — товсті. Річ у тому, що дешева їжа тут — жирна, а багаті її не їдять: вони харчуються або домашньою їжею, що коштує дорожче, або ходять поїсти в дорогі місця із здоровою їжею. На жаль, здоровий спосіб життя в Америці коштує дорого.

• Суспільство не дуже поважає товстунів. Зайва вага нерідко сприймається як безвідповідальне відношення до свого тіла. До худих (у меншій мірі це відноситься і до високих) набагато краще відносяться і проявляють більше пошани, їх навіть краще обслуговують. Це пов'язано з попереднім пунктом, в якому я говорив про те, що якщо ти худий, то статистично вірогідніше, що ти багатий. Я відмітив цей ефект, коли скинув вагу з 210 фунтів до 148-150. Люди в середньому стали куди краще до мене відноситися, ніж тоді, коли я був товстим. Маленький приклад: у Starbucks до мене стали ввічливіше ставитись і почали готувати мені напої з великим старанням і з більшою любов'ю.

• Не зважаючи на те, що часто показують у голлівудських фільмах, дівчата тут не дуже схильні до вільної поведінки.

• Практично кожен в Америці отримує необхідний мінімум їжі, одягу, води і гігієнічних засобів. Я не бував в таких штатах, як Луїзіана, і в таких містах, як Детройт, але наскільки я можу судити, предметів першої необхідності, які потрібні для підтримки життя, вистачає всім.

• У технічних галузях мало афроамериканців. Ймовірно, річ у тому, що у них мало можливостей — неповні сім'ї і т.д. Упевнений, що ви могли б розповісти про це набагато більше, ніж я.

Цегляні будинки в Америці дуже дорогі, тоді як в Індії це норма.

• Увага до фізичної форми і любов до активного відпочинку. Можливо, це щось специфічно каліфорнійське, але тут багато сімей люблять велосипедні, човнові і піші походи, намети, барбекю за містом і т.п. Американці гордяться красою своєї природи і не упускають нагоди нею помилуватися.

• Американці витрачають дарма багато їжі. Купувати її у великих кількостях набагато дешевше, тому багато йде у відходи.

• Кофеманія — Starbucks Dunkin’ і т.д. кожен ранок забиті студентами і клерками. Не розумію, чому вони не можуть випити каву до виходу з будинку або прихопити її з собою. Це ж такі витрати! 5 доларів в день * 5 днів в тиждень * 52 тижні в рік!

• До розлучених батьків з дітьми, неодружених батьків і т.д. відносяться так само, як і до інших сімей.

• Підтримка ЛГБТ-співтовариства — належати до нього тут цілком нормально. Якщо тобі подобається людина твоєї статі, тобі некомфортно належати до своєї статі і так далі, це не вважається смертним гріхом. Це доводять, зокрема, Дні гордості ЛГБТ, що проводяться в кожному місті.

• До куріння «травички» тут ставляться так само, як до куріння сигарет.