Home Аналіз Морози можуть вивести з ладу банкомати, домофони і деякі мобільні телефони
Морози можуть вивести з ладу банкомати, домофони і деякі мобільні телефони PDF Друк E-mail
27.01.2012 14:20

Морози можуть вивести з ладу банкомати, домофони і деякі мобільні телефониЗима, мабуть, вирішила нагадати жителям України, як вона виглядає насправді і морози більше 20 градусів стають вже звичним явищем, як влітку жара.

Але люті морози можуть принести з собою окрім відчуттів справжньої зими і ряд негативних моментів, особливо в роботі деяких технічних засобів. Зокрема, фахівці відзначають, що найбільше, схильними до негативного впливу низької температури, можуть виявитися розташовані на вулицях українські банкомати, а також домофони і мобільні телефони, які оснащені сенсорними екранами.
Якщо говорити про конкретні поломки вищезгаданих видів техніки, то фахівці відзначають наступне: банкомати можуть перестати видавати готівку, у домофонів можуть виникнути проблеми з відкриттям дверей і роботою кнопок, а сенсорні екрани мобільних телефонів, навіть найдорожчих моделей, просто можуть вийти з ладу.

Також фахівці відзначають, що в Україні люті морози можуть привести до подорожчання овочів, оскільки на ринку такий продукт купувати при мінус 20 проблематично (огірки, помідори, картопля та інші популярні овочі просто замерзають), а в супермаркетах виникають перебої з постачанням, що приводить до дефіциту товару.

Крім того, може спостерігатися підвищення цін на послуги таксі, оскільки люті морози збільшують витрату бензину. Пов'язано це з тим, що водію таксі необхідно більше часу на прогрівання свого «залізного коня».