Home Аналіз Польський поліцейський оштрафував сам себе!
Польський поліцейський оштрафував сам себе! PDF Друк E-mail
15.12.2010 16:15

Польський поліцейський оштрафував сам себеСьогодні європейський медіа-простір "похитнула" інформація про те, що поліцейський з Польщі Анджей Тимановський оштрафував сам себе! Як повідомив сам оштрафований, він не зміг виконати денну норму по затриманнях правопорушників і сам провинився – вийшов на залізничній колії. Сума штрафу – 6 євро. Аналізуючи цей випадок, можна прийти до дуже цікавих висновків. Виявляється в Польщі, як колись і у нас, є денний (нічний) план на затримання! У свій час ці "ліміти" були найпоширенішим об'єктом критики по відношенню до наших правоохоронних органів. Ніхто з громадськості не міг зрозуміти, як можна планувати кількість затриманих?! А якщо їх немає? Проте на це в міліції була популярною приказка: "Була б стаття, а людина знайдеться!"

Сьогоднішній дикий випадок з Анджєєм, свідчить про те, що не тільки ми, але і європоляки не позбавилися репресивних заходів у керівництві. Невже тепер в Польщі буде хтось продовжувати стверджувати, що ця країна дуже сильно просунулася по шляху демократизму після вступу в ЄС? Чому Анджей так злякався покарання керівництва, що зважився заплатити зі своєї кишені, щоб не бути підданим стягненню?

Ще абсурднішим є рекомендації керівників польської поліції для нижніх чинів постійно штрафувати самих себе. Про це пише польське інернет-видання Fakt.pl, і у зв'язку з цим незрозуміло, серйозні це слова або черговий жарт? Невже поліцейським Польщі нічого більше робити, як тільки штрафувати один одного?

Можна вважати, що польський "театр абсурду", який представляє свої "перли" в суспільстві, нічим не гірше за наш, вітчизняний, і там багато такого, що не вкладається в рамки звичайного розуміння.