Home Аналіз Більшість нещасних випадків в Німеччині відбуваються у побуті
Більшість нещасних випадків в Німеччині відбуваються у побуті PDF Друк E-mail
08.04.2010 20:55

Більшість нещасних випадків в Німеччині відбуваються у побутіВ Німеччині у 2008 році жертвами нещасних випадків стали більше 19 тисяч чоловік. Травми одержали більше 8 мільйонів німців. Як правило, більшість нещасних випадків відбулися або вдома, або під час відпочинку.

У 2008 році в результаті нещасних випадків загинули 19 089 жителів Німеччини. Це на 550 чоловік більше, ніж у попередньому році, повідомляє в четвер, 8 квітня, агентство GLP з посиланням на дані охорони праці і виробничої медицини, що наводяться Федеральним відомством (BAuA). Крім того, травми різного ступеня тяжкості одержали близько 8,27 мільйонів німців.

При цьому агентство dpa відзначає, що майже третина інцидентів (близько 2,73 мільйонів) відбулися у побуті. Приблизно таке ж число людей (2,63 мільйонів) одержали травми під час відпочинку або занять спортом. У школах та інших учбових закладах постраждали 1,39 мільйонів чоловік. А травми на виробництві, за даними статистики, одержали 1,11 мільйонів чоловік. На дорогах Німеччини постраждали близько 410 тисяч чоловік.

Більшість нещасних випадків з летальним результатом відбулися також у побуті (36 відсотків) і під час відпочинку (35 відсотків). Кожен четвертий смертельний випадок став результатом транспортної аварії. За даними Федерального відомства охорони праці і виробничої медицини, єдиної статистики нещасних випадків в Німеччині не ведеться. Відомство черпає свою інформацію з різних джерел.