Home Аналіз У Німеччині скоротилося число жертв ДТП
У Німеччині скоротилося число жертв ДТП PDF Друк E-mail
28.12.2010 19:20

Аварія на автобаніУ 2010 році, не дивлячись на збільшення кількості дорожньо-транспортних випадків в Німеччині, число жертв ДТП скоротилося і склало близько 3 750 чоловік. Це на 10 відсотків менше, ніж у 2009 році.

У Німеччині число загиблих в дорожньо-транспортних випадках у 2010 році вперше опустилося нижче за відмітку 4000 чоловік, повідомляє агентство dpa. За даними Загальнонімецького автомобільного клубу ADAC, число жертв ДТП у поточному році в порівнянні з попереднім 2009 роком скоротилося на 10 відсотків і склало 3750 чоловік. Торік на дорогах Німеччини загинуло 4152 людини, говориться в доповіді ADAC, представленій у вівторок, 28 грудня, у Мюнхені.

На початку поточного року через незвичну для Німеччини холодну і снігову зими кількість самих ДТП в країні помітно зросла, проте в більшості своїй вони не мали тяжких наслідків, що привели до загибелі людей. Крім того, більшість власників мотоциклів відкрили сезон навесні 2010 року пізніше звичайного. Обидва ці чинники сприяли тому, що в першій половині поточного року число жертв дорожніх випадків скоротилося.

Свідомість понад усе

Ще однією важливою причиною зниження рівня смертності на дорогах ADAC називає поліпшення систем безпеки сучасних автомобілів. Крім того, вказує агентство ots, велику роль грають виховні програми по підвищенню свідомості учасників дорожнього руху, які проводять співробітники поліції, клубу ADAC та інших організацій.

Всього ж, за даними ADAC, кількість випадків на дорогах Німеччини у 2010 році зросла на 1,6 відсотка і склала порядка 2,35 мільйонів ДТП. Тоді як кількість аварій, в результаті яких постраждали, або загинули люди, скоротилася на 6 відсотків до 293000 випадків. На 5 відсотків зменшилася і кількість пострадавших - 380 тисяч чоловік.