Home Аналіз
Аналіз
Для мужчин секс с незнакомкой – одна из самых ярких фантазий PDF Друк E-mail
Автор: Антон МЕЛЬНИК   
10.09.2013 15:46

Секс  незнакомкой в автомобилеНи для кого не секрет – проституция издавна была очень востребованной профессией. Даже в Ветхом Завете упоминается это ремесло, которое существовало с пятисотого года до нашей эры. Пока есть мужчины и женщины, существует сексуальные влечения полов, будут востребованы женщины, профессионально предоставляющие сексуальные услуги за денежное вознаграждение.

Читати більше...
 
Морози можуть вивести з ладу банкомати, домофони і деякі мобільні телефони PDF Друк E-mail
27.01.2012 14:20

Морози можуть вивести з ладу банкомати, домофони і деякі мобільні телефониЗима, мабуть, вирішила нагадати жителям України, як вона виглядає насправді і морози більше 20 градусів стають вже звичним явищем, як влітку жара.

Але люті морози можуть принести з собою окрім відчуттів справжньої зими і ряд негативних моментів, особливо в роботі деяких технічних засобів. Зокрема, фахівці відзначають, що найбільше, схильними до негативного впливу низької температури, можуть виявитися розташовані на вулицях українські банкомати, а також домофони і мобільні телефони, які оснащені сенсорними екранами.

Читати більше...
 
Причиною загибелі «Титаніка» було зволікання офіцера, що чергував на капітанському містку PDF Друк E-mail
07.12.2011 20:47

Причиною загибелі «Титаніка» було зволікання офіцера, що чергував на капітанському місткуАмериканські дослідники дійшли висновку, що для порятунку «Титаніка» не вистачило 30 секунд і уважності його офіцерів. Цей фатальний збіг обставин і привів до загибелі більше 1,5 тисяч пасажирів. Такі висновки були зроблені на підставі свідчень свідків, членів екіпажа, що вижили.

Читати більше...
 
Ісу Ямадаєва затримали у Франції при перельоті з ОАЕ до Росії PDF Друк E-mail
02.09.2011 16:27

Іса Ямадаєв. Кадр відеозверненняУ Франції затримали Ісу Ямадаєва, брата убитих екс-депутата Держдуми Руслана Ямадаєва і екс-командира батальйону "Схід" Суліма Ямадаєва. Як повідомив Інтерфакс адвокат Ямадаєва Юрій Єфіменков, його підзахисного затримали при перельоті з ОАЕ до Росії і відправили назад в Дубай. По словах Єфіменкова, він намагався з'ясувати долю Іси Ямадаєва через консульство Росії у Франції, але диппрацівники до сих пір не прояснили ситуацію.

Читати більше...
 
Сліди інопланетного життя знайдені на метеориті PDF Друк E-mail
07.03.2011 14:15

Сліди інопланетного життя знайдені на метеоритіОдин з астробіологів НАСА стверджує, що знайшов сліди мікроорганізмів позаземного походження на поверхні декількох метеоритів.

Річард Гувер, вчений з Космічного центру Маршалла, вивчав так звані вуглецеві хондріти типу CI1 - дуже рідкісний різновид каменів. До цієї групи відносяться тільки дев'ять метеоритів з 35 000 знайдених на Землі.

Читати більше...
 
<< Перша < Попередня 1 2 3 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 із 3